Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Contract de furnizare Software ESRI ArcGIS Enterprise, Desktop și extensii pentru prelucrarea datelor geospațiale sau echivalent
- Număr anunț
- CN1060259
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- ESRI ROMANIA SRL (CUI 11717575)
- Cod CPV
- 48326000-9 · Pachete software de cartografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 883.000 RON
- Valoare atribuită
- 878.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117504
- Termen limită
- 06.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 193-603973
- Documentație de atribuire
- DF1192241
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESRI ROMANIA SRL CUI RO 11717575
Valoare atribuită
878.000 RON
din 883.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.