Atribuită
Anunț de participare
Servicii de paza la Atelier Domnesti si camera de armament - DS Arges
- Număr anunț
- CN1060244
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691.006 RON
- Valoare atribuită
- 854.761,59 RON
- Data publicării
- 05.10.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118762
- Termen limită
- 06.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 193-602333
- Documentație de atribuire
- DF1192024
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIALFA SECURITY SRL CUI RO 13818436
Valoare atribuită
854.761,59 RON
din 691.006 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro