Atribuită
Anunț de participare
Servicii de spalatorie si curatatorie uscata
- Număr anunț
- CN1060356
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.312.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.265.200 RON
- Data publicării
- 08.10.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121533
- Termen limită
- 13.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 196-614935
- Documentație de atribuire
- DF1192328
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1192328.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model acord cadru.docx.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALESIANER MIETTEX SRL CUI RO 17480221
Valoare atribuită
26.265.200 RON
din 15.312.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro