Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract de furnizare Echipament de protecție firewall
- Număr anunț
- CN1060337
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- IXODRON S.R.L. (CUI 41027500)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.587.354,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.578.997,54 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116857
- Termen limită
- 09.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 195-610049
- Documentație de atribuire
- DF1192537
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Valoare atribuită
2.578.997,54 RON
din 2.587.354,69 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 8.357,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.