Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
LN 1,2 – Intretinere/reparatie tip service si reparatii accidentale parte electronica si software pentru Regulator Electrohidraulic (REH) aferent TA nr.1 din CTE GROZAVESTI
- Număr anunț
- CN1060295
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- ICPET INTROMETIC SRL (CUI 21085565)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.562 RON
- Valoare atribuită
- 253.600 RON
- Data publicării
- 05.10.2023 07:36
- Anunț de atribuire
- CAN1117417
- Termen limită
- 06.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1192338
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICPET INTROMETIC SRL CUI 21085565
Valoare atribuită
253.600 RON
din 230.562 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro