Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Seturi de micro-pipete reglabile si pipetoare pentru cercetare de laborator de înaltă performanță in cadrul Proiectului FibroThera (CF 186)
- Număr anunț
- CN1060286
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 37.248,90 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121158
- Termen limită
- 10.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 194-606218
- Documentație de atribuire
- DF1192292
Documente
Documentația de atribuire
- FIBROTHERA-ECHIP1 - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FIBROTHERA-ECHIP1 - Contract furnizare.pdf.p7s
- FIBROTHERA-ECHIP1 - Formulare ofertare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1192292.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
37.248,90 RON
din 38.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 751,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.