Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE ansamblu TUB pentru Aparatul Roentgen destinat Tomografiei Computerizate BrightSpeed 16Sl
- Număr anunț
- CN1060294
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 400.000 RON
- Data publicării
- 05.10.2023 00:27
- Anunț de atribuire
- CAN1117494
- Termen limită
- 14.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1192300
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
400.000 RON
din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro