Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Contract de furnizare Licență Trellix sau echivalent

Număr anunț
CN1060287
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.403.361,34 RON
Valoare atribuită
1.380.000 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
06.10.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1117501
Termen limită
09.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 194-608737
Documentație de atribuire
DF1192376

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295

Valoare atribuită

1.380.000 RON

din 1.403.361,34 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 23.361,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.