Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat
Servicii de cadastru si servicii de topografie pentru imobile din domeniul public si privat al UAT Cernavoda
- Număr anunț
- CN1047181
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- THEOTOP SRL (CUI 391391)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 600.595 RON 19,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094111
- Termen limită
- 21.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 180-509740
- Documentație de atribuire
- DF1159193
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THEOTOP SRL CUI RO391391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KOMORA ENGINEERING SRL CUI 32815436
Valoare atribuită
600.595 RON
din 750.000 RON estimat
19,9%
Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 149.405 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.