Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Servicii de Elaborare PT+DDE, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Infintare retea alimentare cu apa in sat Bordeasca Noua,comuna Tataranu, judetul Vrancea”
- Număr anunț
- SCN1114245
- Autoritate contractantă
- Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
- Furnizor / câștigător
- TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 32177290)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.885.095 RON
- Valoare atribuită
- 9.682.652,12 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2022 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1085060
- Termen limită
- 13.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1159537
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Infiintare retea apa BN semnat.pdf.p7s
- Contract achizitie publica Tataranu, judetul Vrancea.doc.p7s
- FisaDate_DF1159537.pdf
- Sectiunea formulare Tataranu, judetul Vrancea.doc.p7s
- S.F. - Retea apa Bordeasca Noua optimizat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Terți susținători 1
NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. CUI 35695865
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Subcontractanți 1
GOPRO INFRASTRUCTURE SRL CUI RO 32138991
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HIDROGAL MARK SRL CUI RO 30893497
Asociați 1
STRUCTI PUNCT S.R.L. CUI 40786374
Subcontractanți 1
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Valoare atribuită
9.682.652,12 RON
din 9.885.095 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 202.442,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.