Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare (PAC+PT+CS+DE) + asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor și execuţia lucrărilor la obiectivele de investiţii din cadrul contractului de finantare care are ca obiect “Imbunatatirea eficientei energetice a blocurilor de locuinte Bistrița 19.1”
- Număr anunț
- CN1060421
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.369.459,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.368.470 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118318
- Termen limită
- 14.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 198-620391
- Documentație de atribuire
- DF1187618
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-final Bistrita 19.1-semnat.pdf
- CD Achiz PT cu EX B19.1.rar.p7s
- FisaDate_DF1187618.pdf
- FORMULARE si MODELE pt-ex blocuri B19.1.doc.p7s
- Formular PROPUNERE TEHNICA pt-ex.doc.p7s
- MODEL CONTRACT DE LUCRARI PT-EX-B19.1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 3
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
NOVA INSTAL SISTEM S.R.L. CUI 35793170
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Valoare atribuită
1.368.470 RON
din 1.369.459,20 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 989,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.