Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de transport aerian intern și internațional de pasageri
- Număr anunț
- CN1060424
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORTURI AERIENE ROMANE TAROM SA (CUI 477647)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 4,20 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118799
- Termen limită
- 09.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 198-620512
- Documentație de atribuire
- DF1192633
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1192633.pdf
- Formulare si modele documente.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BBOOK BED AND BREAKFAST SRL CUI RO 30394080
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
4,20 RON
din 2.500.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.499.995,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.