Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Delegarea prin concesiune a gestiunii serviciului public pentru gestionarea cainilor fara stapan al orasului Valenii de Munte.
- Număr anunț
- PC1002131
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- HEREMY ANIMAL-MED S.R.L. (CUI 38471587)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 450.000 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2022 12:47
- Anunț de atribuire
- PCA1001961
- Termen limită
- 17.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1159445
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini gestionare caini fara stapan - 2022.pdf.p7s
- Contract delegare gestiune caini - 2022.pdf.p7s
- FisaDate_DF1159445.pdf
- Formulare gestionare caini fara stapan - 2022.PDF.p7s
- HCL gestionare serviciu caini fara stapan.PDF.p7s
- Regulament_caini fara stapan - 2022.pdf.p7s
- Studiu oportunitate - 2022.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HEREMY ANIMAL-MED S.R.L. CUI 38471587
Asociați 1
C.M.V.I. Dr. HERESCU EMILIA CUI RO20196522
Valoare atribuită
450.000 RON
din 500.000 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 50.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.