Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare reactivi de laborator AP ATI

Număr anunț
CN1060416
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395.200 RON
Valoare atribuită
395.200 RON
Data publicării
11.10.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1117194
Termen limită
14.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 198-617483
Documentație de atribuire
DF1192566

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 395.200 RON Adjudecat: 395.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Kit măsurare timp activat de coagulare 16.000 RON Jensen Pharma 16.000 RON
2 Kit pentru evaluarea vâscoelastică a coagulării 379.200 RON SYNTTERGY CONSULT 379.200 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JENSEN PHARMA SRL CUI 33391932
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

395.200 RON

din 395.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.