Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENTE SPECIALIZATE (inclusiv punerea montajul si punerea in functiune) PENTRU INVESTITIA: „CONSTRUIRE PLANETARIU SI SPATII RECREATIVE IN ORASUL ODOBESTI” (r)
- Număr anunț
- CN1060404
- Autoritate contractantă
- ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.634.581,62 RON
- Valoare atribuită
- 8.558.800 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119574
- Termen limită
- 13.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 196-613693
- Documentație de atribuire
- DF1192680
Documente
Documentația de atribuire
- 01.1 - anexa specificatii tehnice caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- 02. caiet sarcini reluare planetariu.pdf.p7s
- 02. Modele Formulare - dotari specializate_planetariu ODOBESTI r.docx.p7s
- 03.1. clauze contract - - dotari specializate_planetariu ODOBESTI_transf-semnat.pdf.p7m
- 03.2 Conditii Generale contract - dotari specializate_planetariu ODOBESTI_transf-semnat.pdf.p7m
- 03.3. CONDITII SPECIFICE contract -- dotari specializate_planetariu ODOBESTI_transf-semnat.pdf.p7m
- 04. Instructiuni pentru ofertanti - dotari specializate_planetariu ODOBESTI-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1192680.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATAPHONEDIVISION SRL CUI RO25661164
Terți susținători 1
RSA COSMOS CUI VAT444574610
Valoare atribuită
8.558.800 RON
din 8.634.581,62 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 75.781,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.