Atribuită Anunț de participare

achizitie consumabile sterilizare

Număr anunț
CN1060381
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813.012,50 RON
Valoare atribuită
2.322.456,20 RON
Data publicării
08.10.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1122261
Termen limită
25.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 196-612792
Documentație de atribuire
DF1192425

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Adjudecat: 2.322.456,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Teste si benzi indicatoare pentru monitorizarea eficientei proc… Anulat
2 Role sterilizare cu pliu TZMO ROMANIA SRL,Limas Group S.R.L.,DELUXE MEDICRAFTS SRL 205.030,50 RON
3 Role sterilizare plate DELUXE MEDICRAFTS SRL,VETRO DESIGN S.R.L. · DELUXE MEDICRAFTS SRL 3 contracte 198.974 RON
DELUXE MEDICRAFTS SRL,VETRO DESIGN S.R.L. · contract 54147 lot 3 · 26.02.2024 119.424 RON
DELUXE MEDICRAFTS SRL · contract 6112 · 11.02.2026 37.530 RON
DELUXE MEDICRAFTS SRL · contract 397 · 09.01.2025 42.020 RON
4 Role sterilizare Ultra Limas Group S.R.L. 3 contracte 1.888.076,70 RON
Limas Group S.R.L. · contract 8397 lot 4 · 26.02.2024 792.163,17 RON
Limas Group S.R.L. · contract 398 · 09.01.2025 910.833,58 RON
Limas Group S.R.L. · contract 6111 · 11.02.2026 185.079,95 RON
5 Pungi protectie pachete sterile Anulat
6 Hartie de sterilizare
7 Consumabil compatibile Sterivap si Prohs TEHNOPLUS MEDICAL 3 contracte 30.375 RON
TEHNOPLUS MEDICAL · contract 399 · 09.01.2025 6.075 RON
TEHNOPLUS MEDICAL · contract 54147 lot 7 · 18.12.2023 18.225 RON
TEHNOPLUS MEDICAL · contract 6113 · 11.02.2026 6.075 RON

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.322.456,20 RON

din 1.813.012,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.