Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
ECHIPAMENTE IT SI ACTIVE NECORPORALE (SOFTWARE)
- Număr anunț
- CN1060530
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904.003,36 RON
- Valoare atribuită
- 891.148 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117182
- Termen limită
- 15.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 198-616800
- Documentație de atribuire
- DF1192836
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1192836.pdf
- Fise tehnice Echipamente IT si software LR.pdf
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini-1 Echipamente IT LR.pdf
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie echipamente IT.docx.p7s
- Sectiunea-I-Instructiuni-catre-ofertanti -Echipamente IT LR.pdf
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1 Echipamente IT.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica Echipamente IT.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formular de oferta si formulare.docx.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
891.148 RON
din 904.003,36 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 12.855,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.