Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat

Servicii de întreținere și reparații sistem control de acces și furnizarea pieselor de schimb și accesoriilor (inclusiv cartele)

Număr anunț
CN1060525
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
CONTACT-PLUS SRL (CUI 4893617)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.252,10 RON
Valoare atribuită
29.074,76 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
10.10.2023 15:15
Anunț de atribuire
CAN1116962
Termen limită
10.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1192702

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTACT-PLUS SRL CUI RO4893617

Valoare atribuită

29.074,76 RON

din 30.252,10 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 1.177,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.