Atribuită
Anunț de participare
SERVICII BANCARE DE ÎNCASARE A CONTRAVALORII DOCUMENTELOR DE IDENTITATE/CĂLĂTORIE
- Număr anunț
- CN1060510
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- CEC BANK SA (CUI 361897)
- Cod CPV
- 66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.999.999,67 RON
- Valoare atribuită
- 35.965.991,56 RON
- Data publicării
- 12.10.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117633
- Termen limită
- 16.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 198-617120
- Documentație de atribuire
- DF1192762
Documente
Documentația de atribuire
- CS bancare(semnat).pdf
- Factori evaluare bancare(semnat).pdf
- FisaDate_DF1192762.pdf
- Formulare bancare.doc.p7s
- Model AC bancare(semnat).pdf
- Model ctr s bancare(semnat).pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CEC BANK SA CUI 361897
Asociați 1
SELFPAY S.A. CUI RO26067497
Valoare atribuită
35.965.991,56 RON
din 17.999.999,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro