Atribuită
Anunț de participare
Servicii de supraveghere și deservire a sistemului de automatizare al centralelor termice
- Număr anunț
- CN1060512
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
- Cod CPV
- 71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.362.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119371
- Termen limită
- 13.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 198-619764
- Documentație de atribuire
- DF1192793
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru final.doc.p7s
- Caiet de sarcini - Supraveghere centrale termice.pdf.p7s
- Contract subsecvent final.docx.p7s
- FisaDate_DF1192793.pdf
- Formulare ofertanti-Supraveghere CT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Valoare atribuită
2.362.000 RON
din 1.512.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro