Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Achiziția unui număr de 30 Autoturisme pentru parcul auto al CNCIR S.A. prin Programul de Stimulare a Innoirii Parcului Auto National 2023
- Număr anunț
- CN1060652
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.899.159,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.877.300 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116842
- Termen limită
- 16.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 200-627277
- Documentație de atribuire
- DF1193201
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
2.877.300 RON
din 2.899.159,80 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 21.859,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.