Anulată Anunț de participare

Autobuz si microbuz transport persoane

Număr anunț
CN1060613
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Cod CPV
34121000-1 · Autobuze si autocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.731.092,01 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
14.10.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1119254
Termen limită
13.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 200-626860
Documentație de atribuire
DF1193004

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 2.731.092,01 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AUTOBUZ TRANSPORT PERSOANE 1.848.739 RON Anulat
2 MICROBUZ TRANSPORT PERSOANE 882.353,01 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.