Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat
Furnizare dotari in cadrul proiectului ,,Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a Scolii Gimnaziale"Mihai Voda" din comuna Mihai Viteazu, judetul Cluj"
- Număr anunț
- CN1060610
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031.985,22 RON
- Valoare atribuită
- 682.985 RON 33,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118132
- Termen limită
- 02.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 199-624443
- Documentație de atribuire
- DF1193015
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet de sarcini_S.pdf
- 3. Modele formulare_S.pdf
- 4. Model contract_S.pdf
- ANEXA 1 - locatii livrare_S.pdf
- FisaDate_DF1193015.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.031.985,22 RON Adjudecat: 682.985 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare echipamente TIC in cadrul proiectului ,,Dotarea cu mo… | 689.137,89 RON | UNION CO | 682.985 RON ↓0,9% |
| 2 | Furnizare mobilier in cadrul proiectului ,,Dotarea cu mobilier,… | 193.567 RON | Anulat | — |
| 3 | Furnizare materiale didactice in cadrul proiectului ,,Dotarea c… | 149.280,33 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BLOCLIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 32043930
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
682.985 RON
din 1.031.985,22 RON estimat
33,8%
Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 349.000,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.