Atribuită Anunț de participare

Acord cadru Reactivi si consumabile de laborator pentru anatomie patologica - reluare lot 2

Număr anunț
CN1060608
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.800 RON
Valoare atribuită
221.800 RON
Data publicării
13.10.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1117006
Termen limită
17.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 199-623585
Documentație de atribuire
DF1192993

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

221.800 RON

din 221.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.