Atribuită
Anunț de participare
Servicii de deszăpezire în Municipiul Odorheiu Secuiesc
- Număr anunț
- CN1047322
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
- Furnizor / câștigător
- VIADUCT SRL (CUI 6682608)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.296.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.295.878,21 RON
- Data publicării
- 21.09.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092351
- Termen limită
- 31.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 184-519733
- Documentație de atribuire
- DF1159554
Documente
Documentația de atribuire
- 1. STUDIU de oportunitate-semnat.pdf.p7s
- 2. REGULAMENT-semnat.pdf.p7s
- 3. CAIETUL DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- 4. ACORD cadru-semnat.pdf.p7s
- Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Estimarea cantitatilor minime si maxime-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1159554.pdf
- HCL 257-2022-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare-semnat.pdf.p7s
- Nota justificativa privind stabilirea cerintelor minime de calificare-semnat.pdf.p7s
- Referat privind modul de elaborare a propunerii tehnice si financiare-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Asociați 1
RDE HARGHITA SRL CUI 6582234
Subcontractanți 1
HAR-BEN BAU S.R.L. CUI RO 39494856
Valoare atribuită
2.295.878,21 RON
din 2.296.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro