Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PACHET/ANSAMBLU STATIE MOBILA PREPARARE MIXTURI ASFALTICE + INSTALATIE PRODUCERE EMULSIE BITUMINOASA, UTILAJE NOI, CU GARANTIE, LIVRARE, TRANSPORT, MONTARE, PUNERE IN FUNCTIUNE SI INSTRUIRE A PERSONALULUI INCLUSE, LA SEDIUL ACHIZITORULUI
- Număr anunț
- CN1060735
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- Lintec & Linnhoff Germany GmbH (CUI 815759947)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.825.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.824.000 RON
- Data publicării
- 18.10.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118080
- Termen limită
- 22.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 203-637620
- Documentație de atribuire
- DF1193277
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI-ACHIZITIE STATIE MIXTURI ASFALTICE + EMULSIE BITUMINOASA-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT FURNIZARE-ACHIZITIE STATIE MIXTURI ASFALTICE + EMULSIE BITUMINOASA-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1193277.pdf
- FORMULARE-ACHIZITIE STATIE MIXTURI ASFALTICE + EMULSIE BITUMINOASA-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Lintec & Linnhoff Germany GmbH CUI DE815759947
Valoare atribuită
7.824.000 RON
din 7.825.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro