Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat
Servicii de amenajare, extindere, modernizare si intretinere a domeniului public/privat al Municipiului Bucuresti in cartierele Drumul Taberei si Ghencea
- Număr anunț
- CN1060732
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- CRIS GARDEN SRL (CUI 15425816)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.027.650,02 RON
- Valoare atribuită
- 160.382.609,23 RON 19,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2023 23:00
- Anunț de atribuire
- CAN1128375
- Termen limită
- 12.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 201-631690
- Documentație de atribuire
- DF1193419
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul de oferta-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1193419.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.doc.p7m
- Modele formulare F3, C6, C7, C8, C9-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRIS GARDEN SRL CUI RO 15425816
Asociați 3
GARDEN CENTER GRUP SRL CUI 15148952
GECA IMPEX P.M. SRL CUI RO 15071050
PERGOLA GRADINI DECORATIVE SRL CUI RO 20016028
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ADVIANA DEVELOPMENT SRL CUI 24040258
Asociați 1
ISIK PEYZAJ MIMARLIGI INS. TURZ.GIDA SAN.VE TIC.LTD.STI. CUI 4670070801
Subcontractanți 1
AGROPROD JILAVA SRL CUI RO 15278120
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ROGERA PREST COM SRL CUI RO 27098220
Terți susținători 1
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
Valoare atribuită
160.382.609,23 RON
din 199.027.650,02 RON estimat
19,4%
Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 38.645.040,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.