Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,4% sub estimat

PRODUS BIOCID GRUPA PRINCIPALA I, TIP PRODUS 2,4 PENTRU DEZINFECTIA OUALOR, ECHIPAMENTELOR/ USTENSILELOR DIN OFICII/ BLOCURI ALIMENTARE, OBIECTELOR SANITARE SI SUPRAFETELOR SI PRODUS BIOCID DESTINAT DEZINFECTIEI IGIENICE SI CHIRURGICALE A MAINILOR PRIN FRECARE

Număr anunț
CN1060714
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763.200 RON
Valoare atribuită
88.200 RON 88,4% sub estimat
Data publicării
15.10.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1118237
Termen limită
21.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 201-629595
Documentație de atribuire
DF1193205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 88.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PRODUS BIOCID DESTINAT IGIENEI IN ZONELE DE DISTRIBUTIE SI PREP… Unimedik Impex SRL 3 contracte 88.200 RON
Unimedik Impex SRL · contract 445 · 27.12.2023 67.200 RON
Unimedik Impex SRL · contract 1/445 · 05.06.2025 14.000 RON
Unimedik Impex SRL · contract 2/445 · 05.08.2025 7.000 RON
2 PRODUS BIOCID DESTINAT DEZINFECTIEI IGIENICE SI CHIRURGICALE … Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178

Valoare atribuită

88.200 RON

din 763.200 RON estimat 88,4%

Adjudecat la 11,6% din estimat · economie 675.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.