Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,6% sub estimat
Tesaturi mixte, diverse produse chimice anorganice, tesatura metalica
- Număr anunț
- CN1047421
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- METALSIM COMPANY SRL (CUI 6327215)
- Cod CPV
- 44313200-9 · Tesatura metalica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.204 RON
- Valoare atribuită
- 14.231 RON 59,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2022 08:43
- Anunț de atribuire
- CAN1092773
- Termen limită
- 28.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1159819
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SITOS SRL CUI RO 6816963
Valoare atribuită
14.231 RON
din 35.204 RON estimat
59,6%
Adjudecat la 40,4% din estimat · economie 20.973 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.