Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
”Prestări servicii de exploatare forestiera masa lemnoasa la drum auto in comuna Coșna, județul Suceava”
- Număr anunț
- CN1060867
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.000 RON
- Valoare atribuită
- 423.800 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119136
- Termen limită
- 20.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 204-640141
- Documentație de atribuire
- DF1193695
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare Cosna exploatare-semnat.docx.p7m
- 7.1.Formularul de contract LOT 1-semnat.docx.p7m
- 7.2.Formularul de contract LOT 3-semnat.docx.p7m
- anunt de participare-semnat.pdf.p7m
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1193695.pdf
- instructiuni pt ofertanti-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 425.000 RON Adjudecat: 423.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ?Prestări servicii de exploatare forestiera masa lemnoasa la dr… | 204.000 RON | SC PRINTISORUL COM PROD SRL | 202.800 RON ↓0,6% |
| 2 | : ”Prestări servicii de exploatare forestiera masa lemnoasa la … | 221.000 RON | DORALNIC GRUP SRL | 221.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DORALNIC GRUP SRL CUI 25459522
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRINTISORUL COM-PROD SRL CUI RO 7442166
Valoare atribuită
423.800 RON
din 425.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.