Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat
Microscop electronic de baleiaj cu fascicul focalizat de ioni (SEM-FIB)
- Număr anunț
- CN1060831
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38511100-1 · Microscoape electronice cu scanare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.255.270 RON
- Valoare atribuită
- 1.260.000 RON 79,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119953
- Termen limită
- 21.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 203-633712
- Documentație de atribuire
- DF1193712
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini_Microscop electronic baleiaj.pdf.p7s
- Contract furnizare_Microscop electronic baleiaj.pdf.p7s
- FisaDate_DF1193712.pdf
- Formulare - SEM-FIB.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti_Microscop electronic baleiaj.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
1.260.000 RON
din 6.255.270 RON estimat
79,9%
Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 4.995.270 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.