Atribuită
Anunț de participare
Servicii de realizare platforma digitala si dotarea cu echipamente IT pentru proiectul „Asigurarea de sisteme TIC in U.A.T. Comuna BAIA, JUDETUL SUCEAVA”
- Număr anunț
- CN1060814
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Cod CPV
- 72212510-7 · Servicii de dezvoltare de software de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.598.745,28 RON
- Data publicării
- 19.10.2023 13:00
- Termen limită
- 24.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 203-633371
- Documentație de atribuire
- DF1193566
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Model contract servicii -revizie 07.10.2023 (2).docx.p7s
- 3.2.Anexa 2 DNSH - pt CS digitalizare -TIC + LC (1).docx.p7s
- 3. Formular Propunere tehnica.docx.p7s
- 6. Anexa fact de evaluare.pdf.p7s
- 7.2. anexa 2 CS Matricea de conformitate .pdf.p7s
- 7.3. anexa 3 CS Indicatori de performanta.pdf.p7s
- 7. CS.pdf.p7s
- 8. decl pers fct decizie.pdf.p7s
- 9. Formulare si modele _revizie 07.10.2023 (1).docx.p7s
- FisaDate_DF1193566.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL CUI 15857687
Terți susținători 1
SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP PARTNERS S.R.L. CUI 38656623
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MINDSOFT IT SOLUTIONS S.R.L. CUI 43164376
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.