Atribuită
Anunț de participare
Proiectare şi Execuție lucrări aferente obiectivului de investiții „Modernizarea/reabilitarea a 47 de stații de cale ferată din ROMÂNIA – SRCF Constanța, 4 stații: Neptun hc, Costinești Tabără, Ciulnița și Mangalia – Lot 3 Stația Neptun hc”
- Număr anunț
- CN1060791
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 45213321-9 · Lucrari de constructii de gari feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.935.165,16 RON
- Data publicării
- 19.10.2023 11:01
- Termen limită
- 27.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 203-635013
- Documentație de atribuire
- DF1193470
Documente
Documentația de atribuire
- 17) SF Neptun.part1.rar.p7s
- 17) SF Neptun.part2.rar.p7s
- 17) SF Neptun.part3.rar.p7s
- 17) SF Neptun.part4.rar.p7s
- Acord contractual_scanat_Neptun.rar.p7s
- Anexa 1 la Caiet Sarcini-Grafic de executie.pdf.p7s
- Anexa 1 la FD_Criterii de calificare si selectie.pdf.p7s
- Anexa 2 la FD_Criteriu de atribuire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini _744 din 14.09.2023 si Anexe.pdf.p7s
- Cerintele Beneficiarului 08.2023.rar.p7s
- FisaDate_DF1193470.pdf
- FORMULAR 10 lot 3 Neptun final.doc.p7s
- FORMULARE NEPTUN.docx.p7s
- FORMULAR T lot 3 neptun.docx.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL CUI 401614
Subcontractanți 1
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. CUI 9370017992
Terți + subcontractanți 3
BAICONS IMPEX SRL CUI 14316683
SAN ELECTROTERM GRUP SRL CUI 15344614
VELMANIT IMPEX SRL CUI RO7913549
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Asociați 1
3D ARHIGRUP S.R.L. CUI RO 16162793
Subcontractanți 1
Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. CUI 9370017992
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT I.N.G. SRL CUI 5775954
Asociați 4
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
I.S.P.C.F. SA CUI RO 1566866
PRO AMI'S CONSULTING S.R.L. CUI 25730574
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Subcontractanți 1
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.