Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de servicii postale de distribuire a corespondentei

Număr anunț
CN1060972
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.012.600,64 RON
Valoare atribuită
6.265.716,60 RON
Data publicării
22.10.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1118714
Termen limită
20.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 206-647527
Documentație de atribuire
DF1194012

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.265.716,60 RON

din 5.012.600,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.