Atribuită Cumpărare directă

Acid poliglicolic, ac triunghiular, 3/8 -nr. 0,1, 2/0, 3/0- cate 3 cutii din fiecare (pt.sediul GL.)

Număr anunț
DA35848619
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
19440000-2 · Fire sau ate sintetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON