Atribuită
Anunț de participare
”Extindere Sistem Informatic Integrat” în cadrul proiectului „Continuarea digitalizării serviciilor publice în Municipiul Câmpia Turzii”, Cod SMIS 154788
- Număr anunț
- CN1047418
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.957.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.957.000 RON
- Data publicării
- 23.09.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1095805
- Termen limită
- 27.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 185-523013
- Documentație de atribuire
- DF1159783
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
1.957.000 RON
din 1.957.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro