Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

PNRR_760086 - Echipament GC–MS

Număr anunț
CN1060895
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460.000 RON
Valoare atribuită
458.400 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.10.2023 16:28
Anunț de atribuire
CAN1117525
Termen limită
21.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1193556

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

458.400 RON

din 460.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.