Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat

Achiziționarea de materiale promoționale necesare în cadrul celor 7 ateliere regionale organizate de Asociația Orașelor din Romania în cadrul proiectului “Consolidarea cooperarii dintre Ministerul Dezvoltării Regionale și Administrației Publice și structurile asociative ale administrației publice locale “- SIPOCA 750

Număr anunț
CN1047412
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.529,41 RON
Valoare atribuită
17.427,20 RON 25,9% sub estimat
Data publicării
23.09.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1093803
Termen limită
02.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 185-522974
Documentație de atribuire
DF1159782

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579

Valoare atribuită

17.427,20 RON

din 23.529,41 RON estimat 25,9%

Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 6.102,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.