Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOGREDER ORAS SALCEA, JUDETUL SUCEAVA
- Număr anunț
- CN1047462
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
- Furnizor / câștigător
- RET UTILAJE SRL (CUI 6102921)
- Cod CPV
- 43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.310.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095183
- Termen limită
- 31.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 186-526028
- Documentație de atribuire
- DF1159981
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
1.310.000 RON
din 1.310.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro