Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE ASIGURARI FACULTATIVE DE VIATA PENTRU PERSONALUL DIN FORTELE NAVALE CARE EXECUTA ACTIVITATI DE PARASUTISM SI/SAU DE SCUFUNDARE PE TERITORIUL NATIONAL
- Număr anunț
- CN1047538
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140.625 RON
- Valoare atribuită
- 1.786.062,50 RON
- Data publicării
- 25.09.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095077
- Termen limită
- 31.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 187-529682
- Documentație de atribuire
- DF1160178
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-sarcini-Asigurari-Viata.doc.p7s
- FisaDate_DF1160178.pdf
- Instructiuni DUAE Asigurari Viata.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model Acord cadru si Contract subsecvent Asigurari Viata.pdf.p7s
- Modele Formulare Asigurari Viata.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
1.786.062,50 RON
din 1.140.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro