Atribuită
Anunț de participare
Produse de panificatie ( paine semi alba ambalata 0,400 kg / buc si paine semi alba dietetica ambalata fara sare 0,400 kg / buc )
- Număr anunț
- CN1061120
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620.500 RON
- Data publicării
- 24.10.2023 08:16
- Termen limită
- 24.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1194322
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CRISTIPAN ACTIV SRL CUI RO 16690837
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANIS COM EX PROD SRL CUI RO 4945368
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DRAGON.RC CUI RO7312522
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.