Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Furnizare energie electrica pentru consumatorii alimentati pe medie si joasa tensiune.
- Număr anunț
- CN1061189
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.488.500 RON
- Valoare atribuită
- 99.172.085,47 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2023 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1121172
- Termen limită
- 27.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 209-658526
- Documentație de atribuire
- DF1194685
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1194685.pdf
- Sectiunea III - Contract .docx.p7s
- Sectiunea I - Instructiuni-catre-ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea IV - Form-si-modele-doc. .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GETICA 95 COM SRL CUI RO 7562758
Valoare atribuită
99.172.085,47 RON
din 100.488.500 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 1.316.414,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.