Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1047583
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720.000 RON
- Valoare atribuită
- 720.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2022 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091758
- Termen limită
- 24.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 189-532387
- Documentație de atribuire
- DF1160360
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
720.000 RON
din 720.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro