Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE ECHIPAMENTE DE IRIGATII in cadrul proiectului MODERNIZAREA PLOTULUI DE IRIGATII SPP 32, AFERENT O.U.A.I. ZOOVEG 2002 DIN SISTEMUL HIDROAMELIORATIV OLT CALMATUI, JUDETUL TELEORMAN

Număr anunț
CN1061521
Autoritate contractantă
O.U.A.I. ZOOVEG 2002 (CUI 14895585)
Furnizor / câștigător
GREEN AGRO SERVICES SRL (CUI 27081180)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.435.623,97 RON
Valoare atribuită
1.426.810 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
05.11.2023 23:00
Anunț de atribuire
CAN1122338
Termen limită
08.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 215-677501
Documentație de atribuire
DF1195571

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.426.810 RON

din 1.435.623,97 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 8.813,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.