Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Anvelope pentru autovehiculele si utilajele din dotarea DRDP Cluj.
- Număr anunț
- CN1061351
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 5953148)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743.224 RON
- Valoare atribuită
- 695.672 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120619
- Termen limită
- 04.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 212-668131
- Documentație de atribuire
- DF1195019
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- Contract model_signed.pdf
- FisaDate_DF1195019.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti_signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 743.224 RON Adjudecat: 695.672 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Anvelope autoturisme | 228.149 RON | PRO TYRES S.R.L. | 204.492 RON ↓10,4% |
| 2 | Anvelope utilaje | 515.075 RON | FRONTIER INTERNATIONAL GROUP | 491.180 RON ↓4,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL CUI RO 5953148
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO TYRES SRL CUI RO 18399800
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL CUI RO 5953148
Valoare atribuită
695.672 RON
din 743.224 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 47.552 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.