Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,5% sub estimat
Servicii de asigurare Casco
- Număr anunț
- CN1061692
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.145.516 RON
- Valoare atribuită
- 658.888 RON 42,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2023 15:55
- Anunț de atribuire
- CAN1119421
- Termen limită
- 15.12.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1195997
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formular 3 bis-semnat.xls.p7s
- 4. Formulare-semnat.doc.p7s
- Documentatia de atribuire-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1195997.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
658.888 RON
din 1.145.516 RON estimat
42,5%
Adjudecat la 57,5% din estimat · economie 486.628 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.