Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 73,1% sub estimat
Consumabile pentru aparat de epurare sanguina extracorporeala continua cu punere la dispozitie a unui aparat
- Număr anunț
- CN1047603
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.132.712 RON
- Valoare atribuită
- 842.102 RON 73,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094280
- Termen limită
- 04.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 189-532181
- Documentație de atribuire
- DF1160317
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cons. ap..pdf.p7s
- FisaDate_DF1160317.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
842.102 RON
din 3.132.712 RON estimat
73,1%
Adjudecat la 26,9% din estimat · economie 2.290.610 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.