Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Pachet reactivi compatibili cu Analizoarele de Biochimie uscata
- Număr anunț
- CN1061580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.481.156 RON
- Valoare atribuită
- 6.396.484 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1119321
- Termen limită
- 11.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 217-683452
- Documentație de atribuire
- DF1195632
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru (1).doc.p7s
- Caiet de sarcini achizitie reactivi compatibili cu analizoarele de biochimie uscata.semnat.pdf
- FisaDate_DF1195632.pdf
- Formular contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
6.396.484 RON
din 6.481.156 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 84.672 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.