Atribuită Anunț de participare

ÎNLOCUIRE TRAFO 4-250 MVA, 400/110KV ÎN STAȚIA 400/110KV DRĂGĂNEȘTI OLT

Număr anunț
CN1061577
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Cod CPV
45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.102.429 RON
Data publicării
07.11.2023 08:11
Termen limită
16.01.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1195656

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.