Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,4% sub estimat

Acord cadru Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti pentru Spitalul Judetean de Urgenta Giurgiu

Număr anunț
CN1061551
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.908.000 RON
Valoare atribuită
1.080.000 RON 43,4% sub estimat
Data publicării
08.11.2023 15:01
Anunț de atribuire
CAN1147079
Termen limită
11.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 217-681581
Documentație de atribuire
DF1195494

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERILECO S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

1.080.000 RON

din 1.908.000 RON estimat 43,4%

Adjudecat la 56,6% din estimat · economie 828.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.